Rūšiuoti pagal
Rodyti
puslapyje
Išpardavimas
€13.66

1 Aprašymas Fiber optic patch cord ir galiuku galite prisijungti su įvairių tipų jungtys, tokių kaip ST, FC, SC, LC ar MU . Su aukštos kokybės keramikos rėmelis, jis turi gerą atitikties ir mažai Įterpties Nuostoliai. Ir ji yra plačiai naudojami Telekomunikacijų Tinklų,

Išpardavimas
€49.67 €41.72

DEMO Valdybos RF1212 Belaidžio RD ryšio Modulis, Skirtas Nemokamas Pristatymas Vartotojai gali nustatyti parametrus, RF modulis pavyzdžiui, dažnumas/siųstuvo galia/duomenų perdavimo sparta/darbo režimą per mygtukus,ir įvertinti belaidžio ryšio atstumas. Be to,visi ryšio Kaiščių

Išpardavimas
€8.28

ELEKTROS SPECIFIKACIJOS Dažnio Diapazonas 144/430MHz(VHF136-174MHz UHF400-470MHz) Pelnas 2.15 dBi/3.8 dBi V. S. V. R Įėjimo Pilnutinė Varža 50Ω Spinduliuotės Omni Maksimali Įėjimo Galia-w 20W Poliarizacijos Vertikalus Apšvietimas

Išpardavimas
€322.85

Nemokamas Pristatymas JW3212B BPON/EPON/GPON PON Optinės Galios Matuoklis 1310/1490/1550nm Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę Mūsų Tikslas: Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai

Išpardavimas
€6.47

Dear klientas: Tai draugiškas priminimas, kad, jei jūs pateikiate užsakymą, naudojant Kiprus.lt Programas, jūs pastebėsite, kad kaina yra daug pigiau nei PC, o tai sutaupo daug laiko, kad mokėjimo, prašome nuskaityti QR kodą ir gauti daugiau staigmena

Išpardavimas
€52.90 €44.44

Dear klientas: Tai draugiškas priminimas, kad, jei jūs pateikiate užsakymą, naudojant Kiprus.lt Programas, jūs pastebėsite, kad kaina yra daug pigiau nei PC, o tai sutaupo daug laiko, kad mokėjimo, prašome nuskaityti QR kodą ir gauti daugiau staigmena

Išpardavimas
€12.91 €9.42

6 Pin DTMF Mikrofonas DTMF mikrofonas MH-48 Paketas 1 x MH-48 garsiakalbis mikrofonas. (TK Uostas) Pagrindinės savybės: 100% Brand new ir aukštos kokybės MH48A6J mikrofonas leidžia tiesiogiai klaviatūra dažnumas atvykimo arba klaviatūra atminties kanalo iškvietimas.

Išpardavimas
€14.59 €13.86

1.25 Gb/s 1310nm Single-mode SFP Transiveris BROKATAS suderinama PRODUKTO SAVYBIŲ Iki 1.25 Gb/s duomenų ryšius FP lazerio siųstuvas ir PRISEGTI nuotrauka-detektorius Iki 10km 9 d./125µm SMF Karšta-pluggable SFP pėdsaką Dvipusis LC/UPC tipas pluggable optinė sąsaja, Mažas energijos

Išpardavimas
€41.39 €38.49

Produkto Aprašymas Tai yra viena pora pakeisti elektrodai AI-6 Sintezės Splicer. 100% NAUJA! Naudoti gyvenimo sudurti daugiau nei 2000 kartų

Išpardavimas
€26.29 €13.68

10pcs Mobile Car Radio 30cm Power Cable Short Cable for Motorola Mobile Radio GM300 GM950E SM50 M120 SM120 GM950I GM3188 GM3688 Mobile Car Radio 30cm Power Cable for Motorola Mobile Radio GM300 GM950E SM50 M120 SM120 GM950I GM3188 GM3688 Feature: 100 New , High

Išpardavimas
€93.55

Kiekvieną užsakymą gausite dovanų , Kaip paveikslėlyje Natūralus oro vamzdžių ausinės Motorola GP328PLUS /GP328+/344 EX500/600 du būdu radijo

Išpardavimas
€11.58

Naujas 3CSFP91 3com Suderinama 1000Base-LX 10km SFP siuntimo ir priėmimo modulis 100% suderinama,Patikrintas geras sąlygas garantuotas Aukštos kokybės su CE ir FCC sertifikatas,1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija. Telekomunikacijų klasės kokybė,konkurencinga

Išpardavimas
€60.85 €45.64

Nemokamas Pristatymas 10vnt NRF24L01+ 2.4 G Bevielio ryšio Modulis RF2401F20 Su sekimo Nėra. 10VNT RF2401F20 2.4 G RD Moduliai RF2401F20 Modulis yra aukštos integruotas belaidžio ryšio modulis,kuris dirbo 2.4 GHz ISM band . RF2401F20 priima Nordic ' s RF chip nRF24L01+

Išpardavimas
€150.67 €125.05

100vnt/daug aukštos kokybės 868MHz RF Wireless Alkūnė Lazdele Gumos Antenos SW868-WT100 SW868-WT100 yra alkūnė lazdele antenos. Tai yra specialios antenos, kuris skirtas bevielio ryšio sistemos ( 868MHz ).Jis turi gerą VSWR, išradinga konstrukcija, paprastas montavimas,

Išpardavimas
€32.95 €29.65

Prekė: Naujos Kartos 99 privačių kodas poros walkie talkies t388 radijo vaikščioti, kalbėti PMR446 radijo ar FRS/GMRS, 2-way radios žibintuvėlis Funkcija T388 walkie-talkies 1. Ekonomiškas 2. su Žibintuvėlis 3. Kalbėti Diapazonas: 0-1KM, Max

Išpardavimas
€18.95

KELUSHI Karšto Parduoti Laikomo PortableFiber Optinės Galios Matuoklis Su 10 mw Plastiko Vaizdo Gedimų Lokatorius 2 In1 Lazerio FTTH Testeris Rinkiniai 1. Mes priimame sąlyginio Deponavimo. Galite Mokėti per Alipay, Viza, MasterCard , Western Union , Banko pavedimu į Kiprus.lt. 2.

Išpardavimas
€12.42

Kiekvieną užsakymą gausite dovanų , Kaip paveikslėlyje XQF Stalinis Įkroviklis W/ KINTAMOSIOS srovės Adapteris, skirtas Motorola MagOne A10,A12 & RDX CP110,CP1100,CP1180 Radijo RLN6351,RLN6305 Li-ion Baterija Suderinama su MagOne A10,A12 & RDX CP110,CP1100,CP1180